مشاوره کنکور

برنامه ریزی
برنامه ریزی
انتخاب رشته
انتخاب رشته کنکور
مشاوره کنکور

مشاوره کنکور

مشاوره کنکور و راهکار های نیرو بخش مشاوران کنکور

مواردی که مشاوره کنکور در آن تاکید شده است را بررسی کنید

 اهدافتان را بنویسید:

سعی کنید آن هدفی را که میخواهید به آن برسید را در یک مقوا بزرگ بنویسید و جایی بگذارید که همیشه در دید باشد اینطور همیشه روحیه مضاعف برای درس خواندن میگیرید و حس مسئولیت شما بیشتر و بیشتر میشود.

 

در حال پیشرفت باشید و به آن توجه کنید:

اغلب مشاوران کنکور تاکید دارند که هنگام یادگیری مبحثی از دروس به خودتان ببالید و از خودتان تشکر کنید و آن را یک پیشرفت در راه طی پله های ترقی تلقی کنید این باعث میشود که انگیزه یادگیری شما دو چندان شود.

 

مشاوره کنکور

مشاوره کنکور

 

در مورد خودتان حکم صادر نکنید:

کارشناسان و مشاوران کنکور توصیه جدی میکنند هنگامی که زمانی در یادگیری شما یک نقصی پیش می آید سریع به خود القا نکنید که نمیتوانم زیرا همین نمیتوانم میتواند شما را فرسخ ها از هدف والایتان دور کند.

 

مراقب سلامتی خود باشید :

یکی از نکات خیلی خیلی مهم که در بزحی برنامه های کنکوری رعایت نمیشود لحاظ کردن زمان ورزش است که این میتواند یک اشتباه تلقی شود زیرا ورزش سبب افزایش عقل و یادگیری میشود و اگر تازه برای کنکور آماده شده اید از مشاوران کنکور در این مورد راهنمایی بخواهید.

افکار منفی ممنوع :

بگفته مشاوران کنکور افکار منفی شما میتواند آنقدر اثر منفی داشته باشد که شما را از رسیدن به مقصود منع کند پس سعی کنید تا جایی که میتوانید افکار منفی را خنثی کنید.

 

وقتتان را با افراد باهوش بگذرانید :

سعی کنید در مشاوره انتخاب رشته کنکور با دوستان خود از باهوش ترین آن ها استفاده کنید، میوه هر درخت محصول باور اوست و یک دوست تنبل در تبادل افکار میتواند شما را به سمت پوچی سوق دهد

 

دیدگاهتان را بنویسید